Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

1 2 3
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd
office2 our lab our lab

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JIACHENG
Coroczne wyprzedaże : 500,000-800,000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%
Zhuhai Jiacheng Biotechnology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach, produkcji, procesie i sprzedaży. Głównymi produktami firmy są sterydy w proszku i seria Cinnamic. Są one szeroko stosowane w medycynie, żywności, napojach, kosmetykach, suplementach diety, produktach zdrowotnych i innych gałęziach przemysłu.

Nasze produkty różnych surowców chemicznych mają stabilną i niezawodną jakość, większość naszych produktów jest zgodna z wymaganiami FCC, USP i BP, jest sprzedawana głównie firmie farmaceutycznej i firmie opieki zdrowotnej za granicą, jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia , Holandia, Irlandia, Nowa Zelandia, Austria, Australia i tak dalej.

Mamy absolutną przewagę, w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie w tej branży, stworzyliśmy doskonały system zarządzania produkcją, system zapewnienia jakości i system obsługi sprzedaży.

Mamy najbezpieczniejszą metodę wysyłki, a my dysponujemy bezpłatną polityką wysyłki, co oznacza, że ​​w przypadku zajęcia paczki, którą wysłaliśmy, ponownie wyślemy ją za darmo, aby interesy naszych klientów były chronione.

Posiadamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże zapasy w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego magazynu zagranicznego, aby uniknąć zmartwień związanych z zajęciem celnym! Jeśli możesz jednorazowo zamówić 50 kg lub więcej, możesz mieć duży rabat! Wysyłamy nasze towary drogą morską, czyste zwyczaje zarówno w Chinach, jak i za granicą, możesz poprosić swoich partnerów biznesowych, którzy są w tej branży, aby razem zamawiali produkty, aby obniżyć koszty, aby zmaksymalizować zyski! Żegluga morska czeka na Ciebie!

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Chen

Tel: 86--17876936866

Faks: 86-756-8673440

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)