Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNandrolonowy proszek dekanowy

Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta

Chiny Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta dostawca
Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta dostawca Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta dostawca Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta dostawca

Duży Obraz :  Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian / NPP / 62-90-8 dla mężczyzn kulturysta

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIACHENG
Orzecznictwo: Liquid Detection
Numer modelu: Steryd

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowania zgodnie z rozmieszczeniem zamówień klienta
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Bitcoin, Western union, MoneyGram i BankWire
Możliwość Supply: 30000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały proszek Czystość: 99,8%
Inne nazwy: Nandrolon, Activin, Durabol, Durabolin, Nandrolone Phenylpropionate, NPP, 62-90-8 CAS: 62-90-8
MF: C27H34O3 MW: 406.56

Nandrolon steroid Nandrolon Fenylopropionian (NPP) / 62-90-8 dla

Mężczyzna kulturystaSzybki szczegół:

Alias: 19Ntpp, 3-oksoestr-4-en-17-ylo 3-fenylopropanian, Aktywina, Durabol, Durabolin, NANDROLON, FENPROPIONAN, FENYLPROPIONAN NANDROLONOWY, NANDROLONI PHENYLPROPIONAS
Nr CAS: 62-90-8
Nr Einecs: 200-551-9
MF: C27H34O3
MW: 406,56
Mężczyzna kulturysta Nandrolon Fenylopropionian stosować po operacji z pozytywnym efektem
Czystość: 99,8%
Wygląd: Biały proszek, specjalny zapach, rozpuszczony w etanolu, słabo rozpuszczalny w oleju roślinnym, prawie nierozpuszczalny w wodzie.
Zamrażanie w chłodnicy: Temperatura w pomieszczeniu większa niż 20 stopni Celsjusza, aby aglomerować, a więc 30 stopni Celsjusza w ciecz.

 

Alias:

Durabolin

Nr CAS:

62-90-8

Nr Einecs:

200-551-9

Wygląd:

Biały krystaliczny proszek

Nazwa produktu:

Nandrolon Fenylopropionian

Stosowanie:

Steroid, używaj po operacji

Funkcjonować:

wskazany jako sympatykolityczny i źreniczny. Może mieć aktywność jako afrodyzjak

 


Opis:

Alias: Durabolin, Kabolin
Nr CAS: 62-90-8
EINECS: 200-551-9
Czystość: 98% Min
MF: C27H34O3
Masa cząsteczkowa: 406,56
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Słowa kluczowe: Kabolin, Durabolin, fenylopropionian Nandrolonu, Durabolin Dostawca, Kup Durabolin, Steroidowe proszki, Sterydy, Hormon
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jako męski hormon i hormony anaboliczne
Pakowanie: worek foliowy lub cyna
Podanie:

Stosuj po operacji na przewlekłą wyniszczającą chorobę, ciężką chorobę i słabe cienkie, niedołężne, osteoporozę, dziecinną dysplazję, niedokrwistość aplastyczną itp.

 


Dane techniczne:

POZYCJE TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały proszek

Identyfikacja

: Pozytywny

Pozytywny

Analiza

: 97,00 103,00%

99,38%

Strata przy suszeniu

: 0,5% maks

0,25%

Temperatura topnienia

: 95 ~ 99 ° C

96,0 ~ 98,0 ° C

Dokładny obrót

: + 48 ° ~ + 51 °

+ 49,0 °

Organiczne lotne zanieczyszczenia

: spełnia wymagania.

Zgodne

Pozostałe rozpuszczalniki

: spełnia wymagania.

Zgodne

Wniosek

: Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32

Mężczyzna kulturysta Nandrolon Fenylopropionian stosować po operacji z pozytywnym efektem

Nandrolone Phenylpropionate (NPP) to wersja nandrolonu, która nie jest tak popularna. Zanim przejdziemy dalej, powinniście znać różnicę między NPP i Deca, który jest tylko estrem. Oba są wersją nandrolonu, ale ester w Deca jest dłuższy niż ten w NPP. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że może zająć ten popularny związek przez krótszy ester. Jedyną wadą byłoby to, że przy krótszym estru trzeba przyjmować więcej zastrzyków tygodniowo, co najmniej raz na trzy dni. Ale z dłuższym estrem wymaga tylko około jednego lub dwóch wstrzyknięć na tydzień. Istnieją jednak również zalety fenylopropionianu Nandrolonu, które zamierzamy omówić. Kliknij tutaj, aby kupić Deca Durabolin (D-KA) online.

SPIS TREŚCI: Deca Durabolin | Dekanian nandrolonu | Fenylopropionian nandrolonu | Harmonogramy cyklu | Deca Test Cycle | Wskazówki dotyczące dawkowania | Wyniki przed i po | Zgłoszone zyski | Skutki uboczne | Deca Durabolin na sprzedaż USA i Kanada | Zjednoczone Królestwo Deca 200 | Deca Durabolin 300

Przegląd fenylopropionianu nandrolonu
Najważniejszym powodem, dla którego elektrownia jądrowa nie jest tak popularna jak Deca, jest ilość miligramów dostępnych w odmianie farmacji. Deca ma postać, która nie jest trudna do wstrzyknięcia, czyli 200 mg na ml. Większość ludzi może z łatwością robić dwa zastrzyki na tydzień.

Omówimy dalej zalety przyjmowania fenylopropionianu Nandrolonu, ale musisz wiedzieć, co oznacza okres półtrwania. Zasadniczo, nie będzie tak trudno osiągnąć poziomy szczytowe ciała za pomocą elektrody jądrowej. Deca ma długi ester, co oznacza, że ​​potrwa dłużej niż NPP. Oznacza to również, że pozostanie on dłużej w twoim systemie. To potrwa dłużej dla osoby, która lubi jeździć na sterydach. Więc nie używaj Deca, jeśli chcesz mieć cykle krótsze niż dziesięć tygodni i chcesz robić wiele cykli każdego roku.

Zobacz Deca Durabolin Opinie użytkowników i wyniki.

"Deca Durabolin" to zastrzeżony znak towarowy należący do Organon. Zobaczysz tylko produkty sterydowe do wstrzykiwania oznaczone jako Deca Durabolin, gdy są one wytwarzane przez Organon, ale pamiętaj, że niektóre podziemne laboratoria błędnie opisują ich produkty o tej samej nazwie. Gdy jest wytwarzany przez Organon, roztwór jest w dawce 200 mg / ml.

Nandrolon Phenylpropionate vs. Deca Durabolin
Nandrolon Fenylopropionian byłby lepszym wyborem dla tych rzeczy. Należy pamiętać, że Deca potrzebuje około sześciu miesięcy, aby opuścić system i może zostać wykryta przez innych przez około osiemnaście miesięcy. Aby opuścić system, potrzeba tylko około dwóch do trzech tygodni. To ogromna różnica, gdy mówisz o nandrolonach. Inną rzeczą, która sprawia, że ​​NPP jest niepopularna, jest to, że zastrzyki mogą powodować niewielki ból. Nie są tak wygodne, jak zastrzyki z Deca, ale nie są tak niewygodne jak podpórka.

Deca Durabolin na sprzedaż


Powinieneś wiedzieć, co sprawia, że ​​te dwa nandrolonele różnią się od siebie. A teraz spójrz na cały związek. Po pierwsze, ponieważ nandrolon jest używany do anemii, prawdopodobnie powiedziałbyś, że to powinno pomóc zwiększyć twoją liczbę RBC. Pamiętaj, że liczba RBC dostarcza tlenu do mięśni. To nie jest dużo, ale pomaga. Ponadto aromatyzuje, więc powinieneś otrzymać Inhibitor Aromatise. Nandrolon nie aromatyzuje tak dużo testosteronu, co wyjaśnia, dlaczego doświadczeni kulturyści lubią go używać. Inhibitory aromatyzacji nie były powszechne w dawnych czasach, jest to przez wielu starszych kulturystów zdecydować Deca bardziej niż testosteron w celu zwalczania retencji wody. Większość starszych generacji wciąż nie wie, co to jest inhibitor aromatyzacji. Gdyby wziąć sondę wśród starszych kulturystów, wielu z nich powiedziałoby, że wybierają Deca na większość sterydów, a teraz znacie powód. Zobacz najlepsze stosy Deca Durabolin i dawkowanie cykliczne tutaj.

Efekty i wyniki stosowania fenylopropionianu nandrolonu
Nandrolone Phenylpropionate DosageDeca jest obecnie stosowany w przypadku HIV / AIDS. Pomaga powstrzymać kurczenie się mięśni, ale wielu powie, że lepiej jest użyć do tego celu dłuższego estru. Mówi się również, że nandrolon jest dobry do wspomagania układu odpornościowego. Dobrze jest również poprawić syntezę kolagenu, dlatego niektórzy kulturyści używają go do wspomagania wspólnych zaostrzeń. Ale z drugiej strony, niektórzy kulturyści twierdzą, że nie powinno się tego robić, ponieważ w końcu wszystko może pójść nie tak.

Nanadrolon nie jest znany jako androgenny, ale ma więcej cech anabolicznych niż testosteron. Chociaż niektórzy myślą wręcz przeciwnie, Nandrolon nie jest ostrym sterydem. Nie ma tak wielu efektów ubocznych. Być może jest to wynikiem tego, że ludzie układają go błędnie z większymi ilościami testosteronu, który może aromatyzować i zwiększyć retencję wody. Niestety może to prowadzić do ginekomastii.

Cykle i dozowanie dla fenylopropionianu Nandrolonu
Nandrolon Fenylopropionian dobrze nadaje się do stosowania z innymi krótkimi estrami, jeśli chcesz utworzyć stos, który ma mniej niż 10-tygodniowy cykl. Idealny cykl masowy obejmowałby tradycyjny steryd NPP i rekwizyt. Użyj 300 mg zarówno elektrody jądrowej, jak i podpory testowej tygodniowo przez okres dziesięciu tygodni. Czy zauważyłeś, że nie powiedziałem, żebym użył niczego doustnego, żeby przyspieszyć cykl? To naprawdę nie jest wymagane, ponieważ oba z nich są krótkimi estrami. Jednak nadal będziesz musiał użyć inhibitora aromatazy. Kliknij tutaj, aby znaleźć Deca Durabolin na sprzedaż.

Jednym z niefortunnych efektów elektrody jądrowej jest utrudnienie przywrócenia naturalnej produkcji testosteronu w organizmie po cyklu. Czasami obserwuje się depresję z zastosowania fenylopropionianu Nandrolonu. Wpływa także negatywnie na popęd płciowy i powoduje zaburzenia erekcji w dawkach co najmniej 200-400 mg na tydzień. Ten negatywny efekt seksualny zwiększa się, gdy nie ma suplementacji testosteronem lub jeśli nie jest on ułożony w trenbolon, Masteron lub Dianabol. Intensywność efektu ubocznego będzie różna dla poszczególnych osób.

Co musisz wiedzieć przed zakupem
Nie używaj fenylopropionianu Nandrolonu, chyba że wiesz, jak zareaguje na twoje ciało i stawy. Wykonaj tak niską dawkę, aby uzyskać zwolnienie stawu i upewnij się, że jest to najmniejsza ilość użyta w dowolnym stosie. Nandrolon nie jest zalecany do krótkich cykli lub gdy wiadomo, że zostanie poddany testowi na obecność narkotyków, ponieważ ma tendencję do dłuższego pozostawania w ciele. Nie zaleca się także kobietom, ponieważ powrót do normalnego stanu wymaga zbyt długiego czasu, jeśli wystąpią niekorzystne warunki.

Inne informacje

 Polecane produkty:  Popularny steryd, (e-mail: lilylily@tutanota.com)  1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7  2 Testosteron Acetate CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propionate CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenylopropionian CAS: 1255-49-8  Izocaproat testosteronowy CAS: 15262-86-9  7 Dekanat testosteronu CAS: 5721-91-5  8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0  9 Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 doustnie Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolone CAS: 521-18-6  14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3  15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8  16 Phenypropionian nandrolonu (NPP) CAS: 62-90-8  17 octan boldenonu CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Methenolone Acetate (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4  23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enanthate   25 Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8  Steryd doustny (e-mail: lilylily@tutanota.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anty-estrogen (e-mail: lilylily@tutanota.com)  32 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Cytrynian klomifenu (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestane CAS: 566-48-3  40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasteride CAS: 164656-23-9  SARM (e-mail: lilylily@tutanota.com)  43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Sex Enhancement (E-mail: lilylily@tutanota.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0  56 Wardenafil Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  58 chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0  Pharmaceutical Intermediate (e-mail: lilylily@tutanota.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzyl Alcohol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4  64 Olej z pestek winogron (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-acetamidofenol (Paracetamol) CAS: 103-90-2  68 Kwas Tauroursoksycholowy (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1

Terminy wysyłki:

v EMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, BY AIR, BY SEA

v DHL Express, FedEx i EMS dla ilości mniejszej niż 50 kg, zwykle nazywane usługą DDU;

v Wysyłka morska dla ilości powyżej 50 kg (Wielka Brytania, Kanada, Australia); Wyślij od naszego agenta w polsce (najlepsza metoda dla europejskich klientów).

v wysyłka lotnicza jest dostępna dla 50 kg powyżej;

v W przypadku produktów o wysokiej wartości należy wybrać przesyłkę lotniczą i ekspres DHL dla bezpieczeństwa.

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: jiacheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)