Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyStłuczenie tkanki tłuszczowej

CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics

Chiny CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics dostawca
CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics dostawca CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics dostawca

Duży Obraz :  CAS 77472-70-9 Fat Loss Steroid Brain Tonic Carphedon / 4-Phenylpiracetam dla Nootropics

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIACHENG
Orzecznictwo: Liquid Detection
Numer modelu: Nootropics

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kg / worek foliowy lub w razie potrzeby
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western union, MoneyGram, Bitcoin i BankWire
Możliwość Supply: 6000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Biały krystaliczny proszek Wzór cząsteczkowy: A62H14N2O2
Masa cząsteczkowa: 388,25 Standard wykonania: Wielka Brytania
Inne nazwy: Karpedon, Karfedon, fenotropil, fenotropyl CAS: 77472-70-9
Badania: 99,5%

Najlepszy tonik mózgu Carphedon / 4-Phenylpiracetam / CAS: 77472-70-9 dla Nootropics
Skype: lilylily666888
Email: lilylily@tutanota.com

Opis produktu

 Nazwa produktu: Carphedon  Inna nazwa: 4-fenylopiracetam, karfedon, karfedon, fenotropyl, fenotropil, karpedon (fenylo piracetam, carphedo (fenylopiracetam)  MF: C12H14N2O2  MW: 218,25  CAS: 77472-70-9  MOL: plik Mol  Apprarance: Biały krystaliczny proszek.

Mamy dobre ceny, wysoką jakość, najlepsze metody pakowania, bezpieczeństwo wysyłki, ważniejsze, zapewniamy politykę ponownego załadunku, więc nie ma żadnych strat po zamówieniu u nas i gwarantuję dostawę i Twoje zainteresowania!

Funkcja produktu

Co to jest Phenylpiracetam?

Doskonałym sposobem myślenia o fenylopiracetamie jest to, że jest to zmodyfikowana wersja piracetamu, oryginalnego nootropika. Jedyną istotną różnicą, strukturalnie mówiąc, jest dołączenie przyłączonej cząsteczki grupy fenylowej. Jest to niezwykle odpowiedzialne za stworzenie suplementu, który jest do 60 razy silniejszy niż oryginalny Piracetam. Zapewnia to także fenylopiracetamowi unikalny stymulant ośrodkowego układu nerwowego i efekty przypominające Nootropic.

Dodatkowa grupa fenylowa pozwala także na łatwiejsze i skuteczniejsze przejście suplementu przez barierę krew-mózg, co oznacza, że ​​można przyjąć znacznie mniejszą dawkę, aby uzyskać takie same korzyści jak inne nootropy. W rezultacie Phenylpiracetam staje się szybszy i może dłużej pozostawać w systemie. W rzeczywistości badania wskazują, że fenylopiracet może pozostawać aktywny w mózgu i ciele z okresem półtrwania wynoszącym do 5 godzin. Prowadzi to również do efektów pobudzających, które są "czyste" i lepiej przypominają to, czego możesz doświadczyć robiąc coś takiego jak Adderall. Jednak skutki uboczne fenylopiracetamu są znacznie bezpieczniejsze niż te, które można napotkać podczas przyjmowania inteligentnego leku na bazie amfetaminy, takiego jak Adderall.

Korzyści z Phenylpiracetam:

Ponieważ proszek Phenylpiracetam tak bardzo przypomina Piracetam, ma wiele takich samych efektów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wielu efektów poznawczych i korzyści. Korzyści fenylopiracetamu obejmują zwiększenie pamięci, a nawet przyspieszenie przywoływania. Użytkownicy odczują także wzrost ich zdolności uczenia się, koncentracji, koncentracji, a także energii mentalnej. To może być świetnym uzupełnieniem pomagającym usunąć "mgłę mózgu".

Suplement został również zbadany pod kątem jego wpływu na nastrój i ruch. Istnieje wiele dowodów sugerujących, że fenylopiracet faktycznie moduluje wiele różnych miejsc przekaźników nerwowych i receptorów. Należą do nich acetylocholina, GABA, NDMA, a nawet dopamina. Uważa się, że dopamina ma kluczowe znaczenie zarówno w odniesieniu do nastroju, jak i ruchu. To może wyjaśnić, dlaczego stosowanie Phenylpiracetam jest w stanie zmniejszyć chorobę lokomocyjną. Wykazano również, że zmniejsza on reakcje lękowe i strachowe w testach na zwierzętach, a także zwiększa aktywność lokomotoryczną.

Istnieje wiele dodatkowych potencjalnych korzyści, takich jak zwiększenie umiejętności zmiany nastawienia i rozwiązywania problemów u pacjentów cierpiących na astenia. Phenylpiracetam jest również w stanie zmniejszyć skutki braku snu dla wielu użytkowników. Inną interesującą zaletą Phenylpiracetam jest to, że pomaga to zwiększyć tolerancję na zimno.

Sugerowane użycie fenylopiracetamu:

Jednym z najlepszych zastosowań tego suplementu są studenci i przedsiębiorcy, którzy mają obsesję na punkcie wydajności i kobiety. Może to być pomocne w pomaganiu komuś w pozostaniu na jawie i czujnym podczas nauki (naprawdę pomocne w nocnych lub nawet całonocnych sesjach). Użyj go przed testem, aby zwiększyć koncentrację i energię psychiczną, lub po prostu jako ogólny wzmacniacz poznawczy, aby poprawić pamięć, szybkość przypomnienia i zdolność uczenia się. Wielu studentów dostrzega także wzrost ich motywacji i poprawę samopoczucia przy przyjmowaniu nawet małych dawek fenylopiracetamu. Na koniec możesz nawet zauważyć, że skutki stresu i lęku (które zwykle możesz mieć, gdy egzamin jest coraz bliżej) są znacznie zredukowane.

Fenylopiracet może być również bardzo skuteczny dla sportowców. Podobnie jak ogólny reduktor stresu, suplement jest w stanie usunąć szereg negatywnych skutków w całym ciele i zwiększyć wytrzymałość, regenerację i wytrzymałość. Jest to również prawdopodobne, dlaczego dodatek jest w stanie zwiększyć tolerancję na zimno. Niektóre osoby pracujące w kulturystyce zaczęły przyjmować dawki fenylopiracetamu w swoich przed treningowych zestawach suplementów.

Każdy, kto jest zainteresowany wytwarzaniem dużej ilości dodatkowej energii, powinien rozważyć Phenylpiracetam. Ta dodatkowa energia jest czysta i skupiona, podobna do amfetaminy. Wynika to w dużej mierze z dodania grupy fenylowej. Nie ma kofeinopodobnej nerwowości lub drgawek, a nawet znacznej awarii lub rozczarowania, ponieważ skuteczność słabnie. To sprawia, że ​​Phenylpiracetam jest znacznie mniej niebezpieczny i bezpieczniejszy w dłuższej perspektywie.

Phenylpiracetam Dawkowanie:

Podczas przyjmowania tego suplementu zdecydowanie zaleca się rozpoczęcie od możliwie jak najmniejszej dawki skutecznej. Większość ludzi zdaje się mieć początkowe wyniki zaczynające się od zaledwie 100 mg fenylopiracetamu na dobę. Należy również pamiętać, że dodatek ten powoduje tolerancję, dlatego nie należy go przyjmować codziennie ani w perspektywie długoterminowej. Najlepszym sposobem dawkowania fenylopiracetamu byłby cykl, może kilka dni w tygodniu, potem tydzień lub dwa zwolnienia. Połącz go z czymś takim jak Alpha GPC, Sulbutiamine lub innym Nootropic / Racetam. Fenylopiracet jest równie skuteczny, jeśli stosuje się go tylko w razie potrzeby, aby pomóc w podjęciu ważnego testu lub w przypadku bardzo intensywnego i intensywnego treningu.

2. szczegółowe informacje:

Nazwa
Systematyczna (IUPAC) nazwa 4-fenylo-2-pirolidon-1-acetamid
numer CAS 77472-70-9
Formuła C12H14N2O2
Wygląd biały proszek
Standard jakości 99% według HPLC
Temperatura topnienia 105-107ºC
Podanie Suplementy nowej generacji do uzyskiwania masy i krawędzi skrawających
Zbiory większość w magazynie
Analiza

HPLC; HNRM; LC-MS

Specyfikacja produktu / modele

 Powiązane produkty (SARMS): Nr CAS Nazwa angielska 1202044-20-9 841205-47-8 1235370-13-4 MK-2866; Ostarine; Enobosarm, GTx-024 159752-10-0 MK-677, mesylan ibutamoren 401900-40-1 S-4 andarine 862189-95-5 Mirodenafil 317318-70-0 GW501516, cardarine 2627-69-2 Aicar, acadesine 1165910-22-4 LGD-4033, ligandrol 1370003-76-1 YK-11 1379689-30-2 SR 9009 1182367-47-0 RAD140 Ponad 99% czystości, stabilna podaż, dobra cena. Certyfikat COA lub inne certyfikaty będą wysyłane na żądanie!
 FAQ: 1. Kim jesteś i co robisz? Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Co., Ltd specjalizuje się w surowym proszku steroidowym, sarmach i surowcach farmaceutycznych. Jesteśmy w tej dziedzinie od ponad 10 lat. Cenimy "Quality First" i "Service Oriented", każde z Twoich zapytań otrzyma naszą 100% poważną odpowiedź. Jesteśmy zawsze gotowi, aby być Twoim niezawodnym partnerem! 2. Czy mogę ci zaufać? Możesz nam całkowicie zaufać, nasza firma specjalizuje się w surowcach farmaceutycznych od ponad 10 lat, 90% naszych produktów eksportujemy za granicę. A nasza fabryka jest zawsze mile widziana, nie zrujnujemy naszej reputacji, oszukując twojego zamówienia, nigdy się to nie wydarzy! 3. Jak współpracować z Tobą? Możesz wysłać swoje zapytania bezpośrednio stąd lub możesz po prostu zadzwonić, a my wyślemy ci szczegóły za pośrednictwem poczty elektronicznej. 4. Co z Twoimi metodami płatniczymi? Obecnie akceptujemy tylko western union, Bitcoin, moneygram i T / T jako płatność. Ponieważ są one szybkie i wygodne dla nas obu. Po otrzymaniu płatności zaczniemy przetwarzać Twoje zamówienie. Numer śledzenia zostanie wysłany po dostarczeniu. 5. Jak korzystać z Western Union lub Money Gram? Możesz dokonać transakcji online na swojej stronie internetowej za pomocą karty kredytowej. Strona jest jak poniżej. Jeśli nie chcesz tego robić online, możesz udać się do swojego lokalnego agenta lub banku i wykonać przelew. Możesz zlokalizować najbliższego agenta Western Union lub Money Gram, odwiedzając ich stronę internetową www.westernunion.com lub www.moneygram.com. 6. Jaka jest Twoja minimalna ilość zamówienia proszku steroidowego? Zwykle nasze MOQ wynosi 10 g, ale w przypadku niektórych produktów o wysokiej wartości możemy również wykonać małe zlecenie testowe. Prosimy o kontakt w sprawie konkretnego zamówienia. 7. Jak długo trwa przygotowanie moich towarów do wysyłki? Przygotowujemy towar, gdy tylko potwierdzimy i otrzymamy płatność za zamówienie. 8. Kiedy mogę otrzymać numer zlecenia śledzenia po dokonaniu płatności? Wysyłamy paczki do naszego spedytora w dniu otrzymania płatności, która zajmie nam 2 ~ 3 dni przed wysyłką, a następnie dostarczymy ci usługę śledzenia przesyłki. Nasz spedytor jest naprawdę doświadczony w tej dziedzinie, wie, który kurier jest najlepszy w jakim kraju. 9.Jak mogę śledzić moje zamówienie? Podamy numer przesyłki i stronę internetową, aby sprawdzić stan wysyłki. 10. Jak długo trwa cały proces zamawiania i wysyłki? Zwykle zajmuje to około 5 ~ 7 dni. Jeśli z powodu wyraźnej lub innej przyczyny, która spowoduje opóźnienie dostawy, wkrótce skontaktujemy się z Tobą i skontaktujemy się z Tobą. Twoje zrozumienie będzie bardzo cenione. Wszelkie pytania, skontaktuj się ze mną. Certyfikat COA lub inne certyfikaty będą wysyłane na żądanie! Wszystkie twoje zapytania otrzymają aktualną i poważną odpowiedź! :)

Inne informacje

 Polecane produkty:  Popularny steryd, (e-mail: lilylily@tutanota.com.com) 1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7 2 Testosteron Acetate CAS: 1045-69-8 3 Testosteron Propionate CAS: 57-85-2 4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8 5 Testosteron Fenylopropionian CAS: 1255-49-8 Izocaproat testosteronowy CAS: 15262-86-9 7 Dekanat testosteronu CAS: 5721-91-5 8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0 9 Sustanon 250  10 1-Testosteron Cypionate  11 Turinabol CAS: 855-19-6 12 doustnie Turinabol CAS: 2446-23-3 13 Stanolone CAS: 521-18-6 14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3 15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8 16 Phenypropionian nandrolonu (NPP) CAS: 62-90-8 17 octan boldenonu CAS: 2363-59-9 18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9 19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0 20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1 21 Methenolone Acetate (Primobolan) CAS: 434-05-9 22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4 23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9 24 Trenbolon Enanthate  25 Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate CAS: 23454-33-3 26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8 Ustne sterydy (e-mail: lilylily@tutanota.com.com) 27 Anavar CAS: 53-39-4 28 Anadrol CAS: 434-07-1 29 Winstrol CAS: 10418-03-8 30 Dianabol CAS: 72-63-9 31 Superdrol CAS: 3381-88-2 Anti-Estrogen (E-mail: lilylily@tutanota.com.com) 32 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1 33 Cytrynian klomifenu (Clomid) CAS: 50-41-9 34 Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8 35 Femara CAS: 112809-51-5 36 Aromasin CAS: 107868-30-4 37 Proviron CAS: 1424-00-6 38 Arimidex CAS: 120511-73-1 39 Formestane CAS: 566-48-3 40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7 41 Finasteride CAS: 98319-26-7 42 Dutasteride CAS: 164656-23-9 SARM (e-mail: lilylily@tutanota.com.com) 43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8 44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0 45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1 46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4 47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0 48 RAD140 CAS: 118237-47-0 49 SR9009 CAS: 1379686-30-2 50 YK11 CAS: 431579-34-9 Sex Enhancement (E-mail: lilylily@tutanota.com.com) 51 Avanafil CAS: 330784-47-9 52 Vardenafil CAS: 224785-91-5 53 CAS: 119356-77-3 54 Tadalafil CAS: 171596-29-5 55 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0 56 Wardenafil Chlorowodorek CAS: 431579-34-9 57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9 58 chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0 Pharmaceutical Intermediate (e-mail: lilylily@tutanota.com.com) 59 T3 CAS: 55-06-1 60 T4 CAS: 51-48-9 61 Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6 62 Benzyl Alcohol (BA) CAS: 100-51-6 63 Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4 64 Olej z pestek winogron (GSO) CAS: 85594-37-2 65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5 66 1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2 67 4-acetamidofenol (Paracetamol) CAS: 103-90-2 68 Kwas Tauroursoksycholowy (TUDCA) CAS: 14605-22-2 69 Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1 

COA:

CERTYFIKAT ANALIZY

Partia: 20160802

Produkt

RAD-140

Nr CAS 1182367-47-0

Ilość

2 KG

Mandat

2016-08-02

Testowy standard

Wewnętrzny standard jakości

Data wygaśnięcia

2 lata

Przedmiotów

Dane techniczne

Wyniki

Wygląd

Biały proszek

Biały proszek

(HPLC)

Analiza

≥ 99,0% 99,4%

Strata przy suszeniu

≤1,0% 0,5%

Wniosek: Produkt spełnia specyfikacje wewnętrzne.

Wydane przez: Sprawdzony przez: /Analityk:

Terminy wysyłki:

v EMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, BY AIR, BY SEA

v DHL Express, FedEx i EMS dla ilości mniejszej niż 50 kg, zwykle nazywane usługą DDU;

v Wysyłka morska dla ilości powyżej 50 kg (Wielka Brytania, Kanada, Australia); Wyślij od naszego agenta w polsce (najlepsza metoda dla europejskich klientów).

v wysyłka lotnicza jest dostępna dla 50 kg powyżej;

v W przypadku produktów o wysokiej wartości należy wybrać przesyłkę lotniczą i ekspres DHL dla bezpieczeństwa.

Zhuhai Tianjian Bio-Tech Co Ltd, założona w lutym 2001 roku, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości i niezawodnego surowca dla wszystkich zdrowych branż, w tym suplementów witaminowych Witaminy, farmaceutycznych na całym świecie. Huisun od 2003 roku jest jednym z czołowych eksporterów zdrowego przemysłu w Chinach.


Aby zapewnić szybki rozwój nowych produktów i optymalizację dla technik produkcyjnych, Huisun utworzył centrum badawczo-rozwojowe. 31,8% wszystkich pracowników to naukowcy, w tym 5 doktorów i 15 mistrzów, którzy zajmują się rozdziałem, syntezą, fermentacją itp. Zdolność badawczo-rozwojowa i innowacyjność pozwalają firmie Huisun opracowywać co najmniej 2 nowe produkty rocznie. A Huisun do tej pory posiadał ponad 20 patentów i kilka specjalnych technologii.


Zorientowane na klienta jest głównym, mające na celu zapewnienie najlepszej jakości produktów i terminowe usługi dla cennego klienta.


Przewaga zasobów jest kluczem do zbudowania ośmiu baz produkcyjnych w Chinach, takich jak najbardziej profesjonalna instalacja do przetwarzania witaminy B12 i przyjazne dla środowiska koenzym Q10 bazy produkcyjne. Zakład blisko zasobów, ścisła kontrola procesu produkcyjnego, konsekwentne stosowanie przełomu technologicznego są ważnymi czynnikami, które zapewniają stabilność produkcji, poprawiają wydajność pracy i obniżają koszty, aw konsekwencji maksymalizują korzyści dla naszych klientów. W procesie współpracy z naszym klientem mogliśmy zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania techniczne i rozszerzony produkt, współpracując z klientami w formie śledztwa, rozwoju, aby pomóc im w skutecznym rozszerzeniu rynku.


Huisun zobowiązuje się do zapewnienia bezpieczeństwa produktu i ochrony środowiska, odpowiedzialności za społeczeństwo. Ścisły system kontroli jakości, zrównoważony system operacyjny zyskuje akceptację klienta na całym świecie.


Huisun konsekwentnie skupi się na ludziach zdrowych w skali globalnej, zapewniając najlepszą obsługę i tworząc produkty najwyższej jakości dla całego człowieka.
 

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: jiacheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)