Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTrenbolon steroidowy

Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder

Chiny Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder dostawca
Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder dostawca Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder dostawca Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder dostawca

Duży Obraz :  Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E Bodybuilding powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIACHENG
Orzecznictwo: Liquid Detection
Numer modelu: Steryd

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowania zgodnie z rozmieszczeniem zamówień klienta
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western union, MoneyGram i BankWire
Możliwość Supply: 6000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolor: żółty lub jasnożółty krystaliczny proszek Badania: 99,8%
Znak: żółty lub jasnożółty krystaliczny proszek Inne nazwy: Trenbolon; Tren En; Tren E; trembolon enanthate; trienbolon enantate
Wzór cząsteczkowy: B320H24O3 Masa cząsteczkowa: 692,54

Żółty naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate / Tren E

Proszek do kulturystykiSzybki szczegół:

1, CAS: 10161-33-8

2, Alias: trenbolone enanthate; trembolon enanthate; trienbolon enantate

3, czystość: 99,8%

4, Postać: żółty lub jasnożółty krystaliczny proszek

5, Klasyfikacja farmakologiczna: steryd anaboliczny, Klasyfikacja terapeutyczna: erytropoetyczna, steryd anaboliczny

Wzór cząsteczkowy: C25H34O3
7. Masa cząsteczkowa: 382,54
8. Einecs No: 245-669-1

Naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate Trenbolon steroidy w proszku w medycynie


Opis:

Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie został zaprojektowany do spożycia przez ludzi, chociaż jest uważany za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalać tłuszcz i zyskać mięśnie, chociaż jego długi ester sprawia, że ​​nierozsądni są profesjonalni sportowcy, którzy przechodzą testy .
Trenbolon jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Jest dobrze przystosowany do szybkiego przyrostu siły i masy mięśniowej, zwykle zapewniając użytkownikowi wyjątkowe wyniki w stosunkowo krótkim czasie.
Wysoki poziom androgenów wynikających z tego sterydów, w przypadku braku jest nadmiar estrogenów, może również przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem powinno być znacznie ciaśniejsze ciało, miejmy nadzieję, bez potrzeby ekstremalnej diety. Trenbolon może w związku z tym pomóc w niewiarygodnie ciężkim, zgranym ciele i jest idealnym produktem dla konkurencyjnych kulturystów.

Nr CAS:

10161-34-9

Standard jakości:

Standard USP31

Wygląd:

Żółty proszek

Nazwa produktu:

Proszek trenbolonowy

Rodzaj:

Injectable

Stosowanie:

Steroid

Funkcjonować:

Hormony i regulacja funkcji hormonalnej leku

Dane techniczne:

Nazwa produktu Trenbolon Enanthate Ilość 15 kg
Partia №. 160902 Zgłoś nr. 1609-1
Data produkcji 2016.09.02 Data analizy 2016.09.02
Opis

Żółty krystaliczny proszek

Data ważności

2018.09.01
Ref. Standard Enterprise Standard
Wyniki testów analitycznych
Testy Standard analizy Wyniki
Temperatura topnienia 68 ℃ ~ 75 ℃ 69 ℃ ~ 71 ℃
Dokładny obrót + 25 ~ + 30 ° + 28 °
Strata przy suszeniu ≤0,50% 0,25%
Pozostałość przy zapłonie ≤0,10% Zgodne
Organiczne lotne zanieczyszczenia ≤800PPM Zgodne
Analiza 97% ~ 101% 99,31%
Wniosek Być zgodne ze standardem Enterprise

HPLC

Naturalny steroid anaboliczny Trenbolon Enanthate Trenbolon steroidy w proszku w medycynie

Podanie:


Hormon asymilujący białko.Trenbolon jest sterydem stosowanym przez weterynarzy na zwierzętach hodowlanych w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu, w celu wydłużenia okresu półtrwania, trenbolon nie jest stosowany w nierafinowanej postaci, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak trenbolon octan, trenbolon enanthate ortrenbolon, cykloheksylometylo-węglan, normalna dawka kulturystyczna może wynosić od 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień. Octan Trenbolonu można wstrzykiwać raz na tydzień, również octan trenbolonu jest często rafinowany do "Fina" przez użytkownika, związki Trenbolonu mają powinowactwo wiązania do receptora androgenowego pięć razy wyższe niż testosteron.

Wśród syntetycznych wstrzykiwanych sterydów anabolicznych - związków innych niż testosteron, produkt naturalny - trenbolon jest chyba najbardziej niezwykły. Spośród nich jest to z pewnością najbardziej niezwykłe dla przyrostu masy, przyrostu siły i przygotowania do zawodów.


Do pewnego stopnia za takie efekty płaci się za efekty uboczne, ale nie w takim stopniu, jak to sobie wyobraża wielu. Podczas gdy kilka osób uważa, że ​​trenbolon jest problematyczny ze względu na zwiększoną agresywną tendencję, nocne poty lub zmniejszoną wydajność aerobową, większość z tych działań niepożądanych lekka i łatwa do opanowania lub nieistniejąca dla nich osobiście.


Trenbolon, zarówno w postaci octanu (Finaplix, Finajet), enantatu, jak i węglanu cykloheksylometylu (Parabolan), nie powinien być stosowany jako jedyny anabolik w cyklu sterydowym. Masowe zyski są znacznie ograniczone, gdy jest to zrobione. Zamiast tego trenbolon powinien być połączony z Dianabolem, Anadrolem lub testosteronem jako najbardziej powszechny i ​​bardzo odpowiedni wybór.
Drugim powodem jest to, że poziom estradiolu spada zbyt nisko, gdy trenbolon jest stosowany w monoterapii. Dzieje się tak, ponieważ naturalna produkcja testosteronu jest tłumiona podczas stosowania trenbolonu, a to z kolei hamuje naturalną produkcję estradiolu. A ponieważ trenbolon sam w sobie nie aromatyzuje (przekształca się w estrogen), wówczas jest bardzo mało substratu do aromatyzacji, a produkcja estrogenu staje się nienormalnie niska. Może to powodować problemy ze stawami, nastrojem i libido. Bieżące stosowanie testosteronu, Dianabolu lub HCG z trenbolonem może rozwiązać powyższy problem z estrogenem. Zwykle w tym celu stosuje się co najmniej 100 mg testosteronu na tydzień lub co najmniej 10 lub 15 mg / dzień Dianabolu.


Trenbolon wykazuje interesujące zachowanie podczas układania. Połączenie z Dianabolem lub Anadrolem daje bardzo silny efekt synergiczny. Nawet jeśli używa się tej samej całkowitej miligramowej ilości steroidu na tydzień, wyniki są znacznie lepsze w przypadku takiej kombinacji niż w przypadku któregokolwiek z tych steroidów stosowanych osobno.

Na przykład, 50 mg / dzień octanu trenbolonu stosowanego z 50 mg / dzień Dianabolu daje o wiele lepsze wyniki w cyklu sterydowym niż albo 100 mg / dzień TA stosowanego osobno, albo ta ilość Dianabolu stosowana sama. Nie polecałbym żadnego z tych pojedynczych leków na cykl sterydowy, ale stos trenbolon / Dianabol spowodował niesamowite zmiany w budowie ciała w bardzo wielu przypadkach.

W przeciwieństwie do tego udział procentowy aktywnego sterydu w trenbolonie enanthate jest prawie o 20% niższy. Z tego powodu cotygodniowe całkowite dawkowanie dla trenbolonu enanthate jest nieco wyższe niż dla octanu. W przypadku enantanu tygodniowe całkowite dawkowanie wynosi zazwyczaj 300-800 mg.

W przeciwieństwie do octanu trenbolonu, którego okres półtrwania wynosi tylko około 1 dnia i dlatego należy go podawać codziennie, enancjor trenbolonu typowo wstrzykuje się 2-4 razy na tydzień. Okres półtrwania wynosi prawdopodobnie około 5 dni.

Podczas gdy przyrost masy wynika z trenbolonu można zamiast tego osiągnąć z wysokimi wartościami miligramów innych wstrzykiwanych sterydów anabolicznych, trenbolon różni się od nich silniejszym antagonistą glukokortykoidu (kortyzolu) i obniżeniem poziomu kortykosteroidów we krwi. Z tego powodu zmniejsza podskórną retencję wody. Co więcej, ten efekt anty-kortyzolu może znacząco wpłynąć na utratę tłuszczu. Może to również być częściowe wyjaśnienie jakiejkolwiek wzmożonej tendencji do agresji, którą czasami można zaobserwować w przypadku trenbolonu.

Jeśli chodzi o aktywność innych receptorów, wiele z nich napisało o teoriach aktywności progesteronowej trenbolonu. Tam, gdzie używa się prawidłowego trenbolonu, praktyczne doświadczenie nie wykazuje wykrywalnego efektu w odniesieniu do zatrzymywania wody lub ginekomastii. W literaturze weterynaryjnej nie ma wykrywalnego efektu progestagennego. A jeśli to nie wystarczy, ostatnie badania nad kulturą komórkową wykazują, że potencjał progestagenny wynosi tylko około 1% progesteronu, co nie byłoby istotną ilością.

Octan trenbolonu jest niezwykle silnym steryd anaboliczny i jest uważany za najlepszy steryd anaboliczny przez wielu sportowców poprawiających wydajność. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku i może zapewnić korzyści zupełnie niepodobne do żadnego innego sterydu.

Octan Trenbolonu jest 19-norestosteronowym (19-nor) anabolicznym androgennym steroidem. Klasyfikacja 19-nor odnosi się do strukturalnej zmiany hormonu testosteronu, ponieważ nie zawiera atomu węgla w 19. pozycji. To stawia octan trenbolonu w tej samej kategorii, co Deca Durabolin (dekanian nandrolonu). W rzeczywistości sam hormon trenbolonowy jest po prostu zmodyfikowaną formą hormonu nandrolonu. Hormon trenbolonowy przenosi podwójne wiązanie przy atomach węgla 9 i 11, co z kolei spowalnia jego metabolizm, znacznie zwiększa jego powinowactwo wiązania do receptora androgenowego i hamuje je przed aromatyzowaniem.

Jeśli nie ma pewności co do osobistej reakcji na trenbolon, korzystny jest ester octowy, ponieważ szybko usuwa on układ. Jest także bardzo pożądane w przypadku krótkiego cyklu lub w końcowych tygodniach dłuższych cykli, ponieważ szybki luz zapewnia szybkie przejście od posiadania wysokich poziomów odpowiednich dla uzyskania optymalnych wyników do niskich poziomów pozwalających na odzyskanie.

Chociaż stosowanie trenbolonu nie jest konieczne, aby osiągnąć doskonałe wyniki w cyklu sterydów anabolicznych, może być niezwykłą pomocą w takich skutkach.

Dane techniczne:

Testy

Standard analizy

Wyniki

Identyfikacja

Odpowiadać

Odpowiadać

Absorbancja

≤0.30%

Odpowiadać

Dokładny obrót

+ 39 ° ~ + 43 °

+ 39,5 °

Chromatografia Czystość

Odpowiadać

Odpowiadać

17α-Izomer

≤0,50%

0,40%

Organiczne lotne zanieczyszczenia

Odpowiadać

Odpowiadać

Strata przy suszeniu

≤0,50%

0,32%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,10%

0,01%

Analiza

97 ~ 101%

99,02%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem USP31

99% Pure Acetate Trenbolone / Revalor-H Proszki, Hormonalna asymilacja białka

Inne informacje

 Polecane produkty:  Popularny steryd, (e-mail: lilylily@tutanota.com.com)  1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7  2 Testosteron Acetate CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propionate CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenylopropionian CAS: 1255-49-8  Izocaproat testosteronowy CAS: 15262-86-9  7 Dekanat testosteronu CAS: 5721-91-5  8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0  9 Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 doustnie Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolone CAS: 521-18-6  14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3  15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8  16 Phenypropionian nandrolonu (NPP) CAS: 62-90-8  17 octan boldenonu CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Methenolone Acetate (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4  23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enanthate   25 Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8  Ustne sterydy (e-mail: lilylily@tutanota.com.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anti-Estrogen (E-mail: lilylily@tutanota.com.com)  32 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Cytrynian klomifenu (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestane CAS: 566-48-3  40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasteride CAS: 164656-23-9  SARM (e-mail: lilylily@tutanota.com.com)  43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Sex Enhancement (E-mail: lilylily@tutanota.com.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0  56 Wardenafil Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  58 chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0  Pharmaceutical Intermediate (e-mail: lilylily@tutanota.com.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzyl Alcohol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4  64 Olej z pestek winogron (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-acetamidofenol (Paracetamol) CAS: 103-90-2  68 Kwas Tauroursoksycholowy (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1 

Przewaga konkurencyjna:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.

2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!

3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów ..

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: jiacheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)