Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMasteron Steroid

Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki

Chiny Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki dostawca
Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki dostawca Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki dostawca

Duży Obraz :  Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid do kulturystyki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIACHENG
Orzecznictwo: Liquid Detection
Numer modelu: 472-61-145

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowania zgodnie z rozmieszczeniem zamówień klienta
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Bitcoin, Western union, MoneyGram i BankWire
Możliwość Supply: 30000 kg / momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: biały proszek. CAS: 521-12-0
MF: C23H36O3 MW: 360.53
Badania: 99,8% Inne nazwy: Drolban; Masterid; Masteril; Masterone; MDHT; Propionian medrotestronu; DroMostanolone Enantha

Drostanolone Propionate / Masteron Propionate / 521-12-0 Steroid for

Kulturystyka


 

Mamy dobre ceny, wysoką jakość, najlepsze metody pakowania, bezpieczeństwo dostaw,

co ważniejsze, zapewniamy politykę ponownego wysyłania, więc nie ma żadnych strat, gdy ty

zamów od nas i gwarantuję dostawę i Twoje zainteresowania!

Skutki uboczne:


Ponieważ drostanolon nie aromatyzuje w żadnej dawce, nie obserwuje się typowych efektów ubocznych związanych z estrogenem podczas stosowania innych sterydów anabolicznych, takich jak zatrzymywanie wody, ginekomastia i podwyższone ciśnienie krwi.

Mogą jednak pojawić się objawy androgenne, takie jak przyspieszone łysienie i trądzik. U kobiet, drostanolon może powodować wirylizację, gdy stosuje się go w dużych dawkach. Drostanolon może również powodować obniżenie poziomu cholesterolu HDL i zwiększenie stężenia cholesterolu LDL. Ponieważ drostanolon hamuje naturalną produkcję testosteronu, należy rozważyć dodatkową terapię testosteronem i terapię po cyklu


Szybki szczegół:

Drostanolone Propionate (Masteron)
1. CAS: 521-12-0
2. MF: C23H36O3
3. MW: 360,53
4. EINECS: 208-303-1
5. Analiza: 99,9% min.

6. Wygląd: biały proszek.

7. Pseudonimy: drostanolon, 5-alfa-androstan-2-alfa-metylo-17-beta-ol-3-on, 2ALPHA-METHYL DHT

Drostanolone Enanthate; Masteron; Drostanolone; Drolban; Drolban; Masterid; Masteril; Masterone; MDHT; Propionian medrotestronu; DroMostanolone Enanthate (Masteron); Maszt P
8. Zastosowanie: może być stosowany jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększenie gęstości i siły kości oraz stymulację liniowego wzrostu i dojrzewania kości.

Alias:

Masteron

Wygląd:

Biały proszek

Cecha:

Naturalny

Funkcjonować:

Kulturystyka

Nazwa produktu:

Masteron Steroids

Stosowanie:

Farmaceutyczny

Funkcjonować:

wskazany jako sympatykolityczny i źreniczny. Może mieć aktywność jako afrodyzjak

Drostanolon enanthate, który również można nazwać Masteril lub Masteron, jest sterydem anabolicznym.
Drostanolon enanthate jest używany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę, tracąc masę. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej kategorii wagowej.
Drostanolon enanthate może zwiększyć twardość i gęstość mięśni, dając indywidualny, pełniejszy wygląd podczas rywalizacji na scenie.
Drostanolon enanthate może promować zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na tym samym poziomie lub nawet obniżeniu go, coś może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.

Opis:
Propionian dromostanolonu, znany również jako propionian drostanolonu po długim okresie stosowania jako rzadki lek, cieszy się obecnie większą popularnością i zasłużenie.
Tam, gdzie nie chce się używać dużej ilości wstrzykiwaczy i nie chce używać trenbolonu lub tylko niewielkiej ilości tego leku, Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do sterydów, lub w niektórych przypadkach do stosowania jako jedyny wstrzykiwany w cyklu sterydowym.

Recenzje Masteron:

W niektórych kręgach poprawiających wydajność Masteron jest postrzegany jako stosunkowo słaby steryd anaboliczny. Jest to w dużej mierze spowodowane sterydem o niskich zdolnościach do promocji masy, a wiele z nich ma tendencję do porównywania jakościowych steroidów do ich cech masowej promocji. Niektórzy również zapominają, że podczas gdy steryd może być jakością, nie przyniesie znaczących korzyści, chyba że jesteś bardzo szczupły. Zwykle prowadzi to wielu do wypaczonej percepcji Masteron z powodu tego niewłaściwego myślenia. Jest to bardzo cenny steryd anaboliczny, ale musisz zrozumieć cel użycia i korzyści, jakie może zapewnić, jeśli zostaną uzyskane takie korzystne nagrody. Zrozum, że promocja surowej masy nie jest celem, wszystko to wszystko jest postępem; zrozumieć całkowity cel użycia sterydów i kiedy go użyć, a znajdziesz Masteron jako bardzo wartościowy steryd anaboliczny.

Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę, tracąc masę. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej kategorii wagowej.
Propionian drostanolonu może zwiększać twardość i gęstość mięśni, dając osobie bardziej kompletny wygląd podczas rywalizacji na scenie.
Propionian drostanolonu może promować zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na tym samym poziomie lub nawet obniżeniu go, coś może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.
Bez wątpienia efekty Masteron będą wyświetlane w najbardziej efektywny sposób podczas cyklu cięcia. Jednak, aby efekty były naprawdę cenne, jednostka będzie musiała być wyjątkowo szczupła. Z tego powodu hormon ten najczęściej pojawia się pod koniec cyklu przygotowania do zawodów kulturystycznych, ponieważ na tym etapie jednostka powinna być już dość szczupła. Dodany Masteron pomoże mu stracić ten ostatni kawałek tłuszczu, który często wisi na całe życie pod koniec cyklu. Zapewni także, że jego budowa ciała będzie wyglądać tak ciężko, jak tylko może być. Oczywiście, działanie antyestrogenne po prostu poprawi ogólny wygląd. Dla tych, którzy nie są konkurencyjnymi kulturystami, możliwe jest, że efekty Masteron mogą nie być zauważalne. Osoba, która ma mniej niż 10% tkanki tłuszczowej powinna być w stanie zauważyć pewne wyniki i wytworzyć ostrzejszy, wysuszony wygląd, ale znacznie powyżej 10%, a efekty mogą nie być aż tak wyraźne. Jako silny androgen, Masteron może przynieść korzyść sportowcowi, który chce zwiększyć siłę. Może to być bardzo korzystny steryd dla sportowca, który przestrzega diety o ograniczonej kaloryczności, starając się utrzymać określoną masę ciała niezbędną do jego prowadzenia. Osoba mogła łatwo cieszyć się umiarkowanym wzrostem siły i lekką poprawą odzysku i wytrzymałości mięśni bez niepożądanego przyrostu masy ciała. Jako środek wypełniający, efekty Masteron udowodnią, że jest to raczej tydzień. Jest możliwe, że hormon może zapewnić przyrost masy podobny do Primobolan Depot, który również nie będzie tak silny, jeśli całkowita dawka będzie wystarczająco wysoka. Jednak względny wzrost wielkości będzie bardzo umiarkowany, a wiele sterydów anabolicznych będzie znacznie lepiej pasowało do tego okresu suplementacji steroidami. Są tacy, którzy mogą chcieć włączyć Masteron
w plan zbiorczy dla jego działania anty-estrogennego i utraty tłuszczu. Te ostatnie zapewniłyby minimalizację tłuszczu podczas okresów spiętrzenia poza sezonem, ale nie jest to wystarczający powód, aby używać go w tej fazie. Tkanka tłuszczowa powinna być bez niej kontrolowana. Jeśli chodzi o działanie antyestrogenne, cykle poza sezonem zwykle składają się z dużej ilości aktywności aromatazy z powodu wysokich dawek testosteronu. Aktywność progesteronu jest również często wysoka z dodatkiem związków nandrolonu i możliwego trenbolonu. Rozważ dodatkowy Anadrol lub Dianabol i ta aktywność estrogenowa może stać się bardzo wyraźna. Niestety, chociaż ma działanie antyestrogenne, Masteron nie będzie wystarczająco silny, aby zwalczyć ten poziom aktywności estrogenowej.Masteron Propionate Cutting Cycle Steroids Drostanolone Steroid Powder

Dane techniczne:

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

63 ℃ -69 ℃

65 ℃ -68 ℃

Dokładny obrót

+ 20º- + 30º

+ 25,6 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

98,7%

Wniosek

Być zgodne ze standardem Enterprise

99% zawartości Drostanolonu Legal Surowe Proszki Steroidowe 98,7%, Enterprise Standard

Inne informacje:

 Polecane produkty:  Popularny steryd, (e-mail: lilylily@tutanota.com)  1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7  2 Testosteron Acetate CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propionate CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenylopropionian CAS: 1255-49-8  Izocaproat testosteronowy CAS: 15262-86-9  7 Dekanat testosteronu CAS: 5721-91-5  8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0  9 Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 doustnie Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolone CAS: 521-18-6  14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3  15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8  16 Phenypropionian nandrolonu (NPP) CAS: 62-90-8  17 octan boldenonu CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Methenolone Acetate (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4  23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enanthate   25 Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8  Steryd doustny (e-mail: lilylily@tutanota.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anty-estrogen (e-mail: lilylily@tutanota.com)  32 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Cytrynian klomifenu (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestane CAS: 566-48-3  40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasteride CAS: 164656-23-9  SARM (e-mail: lilylily@tutanota.com)  43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Sex Enhancement (E-mail: lilylily@tutanota.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0  56 Wardenafil Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  58 chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0  Pharmaceutical Intermediate (e-mail: lilylily@tutanota.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzyl Alcohol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4  64 Olej z pestek winogron (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-acetamidofenol (Paracetamol) CAS: 103-90-2  68 Kwas Tauroursoksycholowy (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1 

Przewaga konkurencyjna:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.

2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!

3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnianie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów ..

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: jiacheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)