Zhuhai jiacheng Sci. I Tech. Spółka

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia, bezpieczna dostawa i 100% pewność zwrotu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMasteron Steroid

Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni

Orzecznictwo
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
dobra jakość Anaboliczny hormon steroidowy na sprzedaż
Chcę podziękować za wszystko, z czego bardzo cieszę się z naszej działalności. Jakość proszków jest doskonała! Mój biznes rośnie szybko!

—— Devan

Przetestowaliśmy wszystkie produkty, użyliśmy referencji analitycznej od sigmaaldrich i jestem zadowolony z wyników, czystość wszystkich proszków wyniosła ponad 99%

—— Obrabować

Twój HG jest bardzo dobry! Dziękuję! Wrócę po 10 dniach, potrzebuję 500 krojów.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni

Chiny Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni dostawca
Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni dostawca Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni dostawca Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni dostawca

Duży Obraz :  Drolban Enanthate Masteron Steroid Drostanolone Enanthate Hormone dla poprawy mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIACHENG
Orzecznictwo: Liquid Detection
Numer modelu: Steryd

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowania zgodnie z rozmieszczeniem zamówień klienta
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Bitcoin, Western union, MoneyGram i BankWire
Możliwość Supply: 30000 kg / momth
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: biały proszek. Inne nazwy: Hormon; Masteron E; Drostanolone Enanthate; Drolban; Masterid; Masteril; Masterone; MDHT; Pr
MF: C27H44O3 MW: 416,64
Badania: 99,8% CAS: 13425-31-5

Drolban Enanthate Drostanolone Enanthate Proszek z hormonu

Do wzmocnienia mięśni

Rak piersi:


Leczenie hormonalne jest częścią kompleksowej terapii niektórych nowotworów, szczególnie tych związanych z tkankami hormonalnie czynnymi, takimi jak rak piersi lub prostaty. Niektóre typy komórek raka sutka, wyrażające receptory estrogenu (nazywane ER + rakami), używają estrogenu do ich wzrostu i rozpowszechniania. Właśnie dlatego leki blokujące receptory estrogenowe lub zmniejszające ich ekspresję na błonie komórkowej - anty-estrogeny mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się guza i jego rozmiar. Drostanolon został zatwierdzony przez FDA [8] jako lek antyestrogenny w leczeniu raka piersi. Do czasu uwolnienia nie było wielu alternatyw dla pacjentów cierpiących na raka piersi, a drostanolon był rewolucją dla tych pacjentów. Ponieważ ma niższy wskaźnik androgenny w porównaniu do testosteronu, ryzyko wirylizacji jest znacznie lżejsze. Z tego powodu kobiety, które zwykle nie reagują dobrze na jakiekolwiek sterydy anaboliczne, miały znacznie większą szansę na przeżycie raka. Drostanolon można również stosować w przypadku guzów piersi, które nie reagują dobrze na inne metody leczenia, a także jako leczenie paliatywne w przypadku zaawansowanych nieuleczalnych nowotworów. Działanie produktu zależy oczywiście od dawki i okresu podawania. Ryzyko wirylizacji staje się większe przy wysokich dawkach i ciągłym okresie podawania.

Kulturystyka:

Wraz z opracowaniem bardziej precyzyjnych metod leczenia, drostanolon jako środek przeciwnowotworowy jest zastępowany przez leki o niższym ryzyku wirylizacji i zmniejszonych działaniach ubocznych. Jednakże, drostanolon pozostaje popularny wśród kulturystów , [ potrzebne źródło ] zwłaszcza podczas cykli cięcia, kiedy głównym celem jest utrata tkanki tłuszczowej. Należy podkreślić, że drostanolon będzie skuteczny tylko wtedy, gdy procent tkanki tłuszczowej użytkownika jest już niski (<10%). Jeśli tak się stanie, drostanolon nie tylko pomoże w uporaniu się z ostatnim upartym kawałkiem tłuszczu, ale także poprawi sylwetkę, sprawiając, że stanie się ona twardsza i bardziej szczupła poprzez podkreślenie separacji mięśni. To sprawia, że ​​drostanolon jest popularny w cyklach przed zawodami. Te działania drostanolonu wynikają z jego niezdolności do aromatyzowania estrogenu . [9]

Wielu kulturystów łączy drostanolon z innymi sterydami anabolicznymi. [ Potrzebne źródło ] Sam drostanolon jest tylko słabo anaboliczny, dlatego nie jest używany samodzielnie podczas cykli łączenia. Jednak w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi, drostanolon może wzmocnić ich działanie. Ponieważ drostanolon działa jako antyestrogen poprzez tłumienie receptorów estrogenu, inne aromatyzowalne sterydy mają mniej wyraźne skutki uboczne związane z estrogenem. Ponadto, drostanolon wiąże globulinę wiążącą hormony płciowe (SHBG), która zazwyczaj wiąże część wolnych hormonów płciowych i steroidów, takich jak testosteron, i dezaktywuje je. Gdy drostanolon wiąże się z SHBG, spada poziom niezwiązanego SHBG, zmniejszając prawdopodobieństwo jego wiązania z innymi steroidami, co zwiększa ich biodostępność.

Ponadto, drostanolon jest również odpowiedni dla osób o ograniczonej kaloryczności , ponieważ zwiększa siłę, skraca okresy rekonwalescencji i poprawia wytrzymałość bez przybierania na wadze.

Szybki szczegół:

Drostanolone Enanthate (Masteron E)
1. CAS: 13425-31-5
2. MF: C27H44O3
3. MW: 416,64
4. EINECS: 208-303-1
5. Analiza: 99,9% min.

6. Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek.

7. Pseudonimy: Drostanolon, enancjor 2alfa-metylodihydrotestonu; Maszt E; Inhouse;

Drostanolone Enanthate; Masteron; Drostanolone; Drolban; Drolban; Masterid; Masteril; Masterone; MDHT; DroMostanolone Enanthate (Masteron); Maszt E
8. Zastosowanie: może być stosowany jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększenie gęstości i siły kości oraz stymulację liniowego wzrostu i dojrzewania kości.

Alias:

Masteron

Wygląd:

Biały proszek

Cecha:

Naturalny

Funkcjonować:

Kulturystyka

Nazwa produktu:

Masteron Steroids

Stosowanie:

Farmaceutyczny

Funkcjonować:

wskazany jako sympatykolityczny i źreniczny. Może mieć aktywność jako afrodyzjak

Drostanolon enanthate, który również można nazwać Masteril lub Masteron, jest sterydem anabolicznym.
Drostanolon enanthate jest używany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę, tracąc masę. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej kategorii wagowej.
Drostanolon enanthate może zwiększyć twardość i gęstość mięśni, dając indywidualny, pełniejszy wygląd podczas rywalizacji na scenie.
Drostanolon enanthate może promować zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na tym samym poziomie lub nawet obniżeniu go, coś może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.

Mamy dobre ceny, wysoką jakość, najlepsze metody pakowania, bezpieczeństwo dostaw,

co ważniejsze, zapewniamy politykę ponownego wysyłania, więc nie ma żadnych strat, gdy ty

zamów od nas i gwarantuję dostawę i Twoje zainteresowania!

Opis:


Propionian dromostanolonu, znany również jako propionian drostanolonu po długim okresie stosowania jako rzadki lek, cieszy się obecnie większą popularnością i zasłużenie.
Tam, gdzie nie chce się używać dużej ilości wstrzykiwaczy i nie chce używać trenbolonu lub tylko niewielkiej ilości tego leku, Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do sterydów, lub w niektórych przypadkach do stosowania jako jedyny wstrzykiwany w cyklu sterydowym.

Masteron Enanthate wyróżnia się w klasie anabolików iniekcyjnych. Pomaga to podnieść poziom krwi, a także pomaga zestrzelić poziom jockerów w osoczu. Tak więc Masteron Enanthate jest wielokrotnie wykorzystywany jako lek przed zawodami. Nie ma potrzeby dodawania żadnych innych pomocniczych leków, takich jak Arimidex, jeśli Masteron Enanthate zostanie zatrudniony w cyklu sterydowym. Masteron Enanthate jest zawsze zalecany do układania z innymi sterydami, ale nie jest zalecany dla początkujących. Masteron Enanthate zazwyczaj przyjmuje dawkę 200 mg / ml, a maksymalna dawka leku Masteron Enanthate to 400 mg / tydzień.

Mimo to, stosowanie Masteron Enanthate ma kilka skutków ubocznych, takich jak ginekomastia, zatrzymywanie wody i niebezpieczny wzrost stresu krwi, wypadanie włosów, agresja i trądzik. Może to również skutkować utratą libido, ponieważ zatrzymuje wytwarzanie testosteronu w ciele. Podsumowując, Masteron Enanthate jest słabym sterydem anabolicznym i jest zwykle stosowany z innymi sterydami anabolicznymi, a nie niezależnie. Masteron Enanthate jest bezpieczniejszy niż sterydy anaboliczne ze śmiercionośnymi efektami ubocznymi.

Dane techniczne:

Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

63 ℃ -69 ℃

65 ℃ -68 ℃

Dokładny obrót

+ 20º- + 30º

+ 25,6 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

99,7%

Wniosek

Być zgodne ze standardem Enterprise

99% zawartości Drostanolonu Legal Surowe Proszki Steroidowe 98,7%, Enterprise Standard

Inne informacje:

 Polecane produkty:  Popularny steryd, (e-mail: lilylily@tutanota.com)  1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7  2 Testosteron Acetate CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propionate CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenylopropionian CAS: 1255-49-8  Izocaproat testosteronowy CAS: 15262-86-9  7 Dekanat testosteronu CAS: 5721-91-5  8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0  9 Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 doustnie Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolone CAS: 521-18-6  14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3  15 Nandrolon Cypionate CAS: 601-63-8  16 Phenypropionian nandrolonu (NPP) CAS: 62-90-8  17 octan boldenonu CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Methenolone Acetate (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4  23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enanthate   25 Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosterone CAS: 481-29-8  Steryd doustny (e-mail: lilylily@tutanota.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anty-estrogen (e-mail: lilylily@tutanota.com)  32 Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Cytrynian klomifenu (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Cytrynian toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestane CAS: 566-48-3  40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasteride CAS: 164656-23-9  SARM (e-mail: lilylily@tutanota.com)  43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Sex Enhancement (E-mail: lilylily@tutanota.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0  56 Wardenafil Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9  58 chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0  Pharmaceutical Intermediate (e-mail: lilylily@tutanota.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Oleinian etylu (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzyl Alcohol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzoesan benzylu (BB) CAS: 120-51-4  64 Olej z pestek winogron (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-dimetylopentyloamina (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-acetamidofenol (Paracetamol) CAS: 103-90-2  68 Kwas Tauroursoksycholowy (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM) CAS: 6700-34-1 

Przewaga konkurencyjna:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.

2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!

3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnianie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów ..

Szczegóły kontaktu
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: jiacheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)